Interdyscyplinarny obóz naukowy nad Morzem Bałtyckim

20 czerwca, 2018 22:29 Uncategorized

W ramach unijnego projektu pn. „KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ” – program rozwoju kompetencji w szkołach Gminy Gdów” odbyły się wyjazdy na interdysplinarne obozy naukowe nad Morzem Bałtyckim w terminie 14.05.2018 r. – 20.05.2018 r. ze szkół podstawowych z Gdowa i Niegowici – klasy gimnazjalne II – III oraz 11.06.2018 r.-17.06.2018 r. uczniowie klas IV – VII  szkół podstawowych z Gdowa, Jaroszówki, Książnic, Marszowic, Niegowici, Wiatowic i Zręczyc.

W programie 7-dniowego wyjazdu zaplanowano m.in. zwiedzanie Zamku w Malborku, wizytę w Słowińskim Parku Narodowym, wyjazd na Mierzeję Wiślaną i inne. Odbywały  się także zajęcia z wychowawcami, a w wolnych chwilach młodzież korzysta z atrakcji przygotowanych na terenie ośrodka wypoczynkowego i na plaży.

Relacja z pierwszego wyjazdy na obóz dostępne są na stronie http://oboz.niegowic.edu.pl, natomiast z drugiego wyjazdu na  stronie internetowej www.spniegowic.szkolnastrona.pl w zakładce PROJEKT "KIERUNEK PRZYSZŁOŚĆ". Interdyscyplinarny obóz naukowy nad Morzem Bałtyckim.

Skip to content